Bilgiye, yeniliğe, gelişime...
GRUP FİRMALARIMIZ
Luna Bilişim Teknolojileri; bilişim sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olarak bütün iş ortaklarımıza OT/VT (Otomatik Tanımlama/ Veri Toplama ve Uygulamaları) alanında 2009 yılından beri başarılı, güvenilir ve profesyonel hizmetler veriyoruz. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını araştırıyor; ürün, hizmet ve çözüm önerilerini en başarılı şekilde karşılıyoruz. Aynı zamanda Bilişimin ilk 500 şirketi arasında da her yıl yerimizi alıyoruz.

Bilişim sektöründe emin adımlarla yol alırken farklı bakış açılarımızla yeni bir sektöre adım atıyoruz ve Luna Medya ile işimizi daha da güçlendiriyoruz. Kurumsal iletişimin popüler başrolü Digital Signage sistemleri, tüm sektörlere uygulanabilen ve her alanda profesyonel ekranlar aracılığı ile müşterilerle etkili iletişim sağlayan yayın, reklam, duyuru ve bilgilendirme çözüm hizmetini kusursuz olarak sunmaktayız.

İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun sunduğumuz Digital Signage, Videowall, Kiosk, Dokunmatik Ekranlar, Dijital Yönlendirme ve Akıllı Tahta gibi birçok alanda medya hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Bizlerin grup şirket olmasını, bir çatı altında toplanmamızı sağlayan yeni alan uygulamasını daha içimize dahil ettik ve Luna Enerji ile güneş enerjisi santrali çalışmalarımızı başlattık. Güneş enerjisi sistemleri uygulamalarında daha az karbon salınımı, temiz,  depolanması kolay ve sınırsız enerji üreterek doğaya katkı sağlıyoruz.

Luna Group çatısı altında emin adımlarla yürüyor ve başarılarımıza başarı katıyoruz.
GRUP FİRMALARIMIZ
LUNA GRUP

Başarıyı yakalamaya
hazır mısınız?

bizimle iletişime geçin